Piłka Nożna 10 kwi 09:10 | Redaktor
Rozkręca się piłkarska liga szóstek

fot. ALSP „Wyżyny”

Dwie kolejki zaliczyły drużyny Amatorskiej Ligi Szóstek Piłkarskich „Wyżyny”. W najwyższej klasie rozgrywkowej fatalny start zaliczył zespół Choco, który wyniki rozgrywek może śledzić już tylko w mediach.

Na pozycji lidera usadowił się Rafmont, który po ciężkim boju z SIMI wygarnął komplet punktów. Trudną przeprawę z HM Gordon zaliczył Camel Pizza, który w bardzo wyrównanym pojedynku okazał się minimalnie lepszy. Netkomp dosłownie wydarł punkty Konturowi. Obie drużyny o podobnym potencjale i piłkarskiej ambicji. Dobra formę zaprezentowali Niebiesko Czarni, a Atos uległ ciągłej presji PTM...

W lidze drugiej oglądaliśmy już wszystkie ekipy. Pozytywną inaugurację zaliczyli Słabi, którzy bardzo pewnie pokonali mocny personalnie For Fun. Na czele znane „szóstkowe marki”, które w różnym stylu, ale jednak solidarnie „przytuliły” komplety punktów. Zapewne przez najbliższe tygodnie będziemy świadkami sporych przetasowań. Widać bowiem, iż faworytom „na papierze” łatwo nie jest, a teoretycznie słabsze zespoły oraz debiutanci powoli łapią odpowiedni rytm i formę...

W lidze After 35 mocne wejście w sezon notuje Chaos. Dobrą skuteczność zaprezentował Camel Old. Przebudził się Philips. Ciężki, ale zwycięski bój, notuje 1 Brygada Logistyczna. Cenne punkty trafiły na konto ekipy The Reds. Czyli widać, iż dzieje się dużo i tak zapewne będzie przez cały sezon w tej kategorii wiekowej.

fot. ALSP  „Wyżyny”

1 LIGA-SZKOŁA JAZDY ENGEL:

DEICHMANN - NIEBIESKO CZARNI  5:9

(A.Korol 2, B.Zimmermann, G.Przybyszewski, A.Dunaj; asysty: A.Dunaj 2, C.Kiełpiński, K.Pioterek - W.Borowczak, D.Tomaszewski, M.Wieczór po 2, A.Nowak, T.Mikietyński, D.Pakosz; asysty: D.Bejtka 3, P.Zalewski, D.Drzewiecki, A.Nowak, D.Tomaszewski )

NETKOMP - PPHU KONTUR FC   4:3 

(S.Rybicki 2, T.Izajasz, M.Sierocki , czk (2 x żk) T.Izajasz, A.Łonyszyn, K.Woźny ; asysty: S.Munczkowski 2 - M.Kilkowski 3, czk (2 x żk) G.Dudkowski, żk A.Kolasa, M.Brąszkiewicz, F.Jurkiewicz )

PTM KUJAWY - ATOS   12:5 

(M.Wojciechowski 4, D.Maik 3, O.Czerwiński 2, B.Bondyra, K.Wojciechowski, M.Tomczak, żk P.Gralak ; asysty: D.Maik, M.Wojciechowski i K.Wojciechowski po 2, B.Bondyra, A.Jasiński - K.Twardowski 2, M.Mroziński, B.Spłocharski, D.Zasada ; asysty: G.Czajkowski 2, M.Mroziński, D.Zasada )

SIMI SOLEC KUJAWSKI - RAFMONT   3:4 

(R.Stożek 3, żk R.Stożek ; asysta: A.Mięsikowski - M.Beliński 2, M.Wildhirt, T.Astapko ; asysty: M.Jonas 2, M.Kamiński, S.Bernocchi )

CHOCO - CHARAKTERY   0:5 w.o.

(Zespół Choco zostaje wykluczony z rozgrywek)

CAMEL PIZZA - HURTOWNIA MOTOR. GORDON   6:4 

(D.Olszewski, Ł.Kerl, R.Werbski, P.Sieg, D.Jaszkowski, M.Trepkowski ; asysty: R.Werbski 2, M.Trepkowski - P.Macudziński 3, T.Hałas ; asysty: D.Elwart, Ł.Pieron, P.Macudziński )

Tabelka:

  1. RAFMONT 2 6   16:10
  2. CAMEL PIZZA 2   6   12:8
  3. PTM KUJAWY 1 3   12:5
  4. HURTOWNIA MOTOR. GORDON 2 3   19:14
  5. PPHU KONTUR FC 2 3   10:10
  6. NIEBIESKO CZARNI 2 3   16:17
  7. NETKOMP 2 3   8:9
  8. ATOS 2 3   13:17
  9. SIMI SOLEC KUJAWSKI 2 0   8:12
  10. DEICHMANN 2 0   11:16
  11. CHARAKTERY 1 0   8:15

2 LIGA-CAMEL PIZZA:

TW LECH - SIŁA OSG  4:7

(R.Jakubiak 2, B.Twardowski, K.Kurczewski, żk L.Walczak; asysty: P.Gałan 2, D.Walczak - P.Wielewski, M.Szymeczko po 2, A.Brzeski, J.Wrzesiński, M.Zgorzelak; asysty: P.Michalski 3, P.Rajnik 2, W.Andrzejewski )

FGV - FC ZJEDNOCZENI  13:2

(B,Benetkiewicz 5, K.Biliński 4, T.Puszkiewicz, K.Benetkiewicz po 2; asysty: B.Benetkiewicz, T.Puszkiewicz po 3, K.Biliński 2, M.Iwanicki - P.Gomulak, 1-samobójcza; asysty: D.Banaszak )

PORT LOTNICZY - dystrybucja-reklam.pl  10:8

(M.Romanek 6, N.Wikarski 3, M.Wełnowski, żk J.Płoski, R. Martin Shyakka; asysty: M.Wełnowski, N.Wikarski, M.Romanek po 2 - M.Zieliński 2, R.Modrakowski, K.Roszyn, M.Lewicki, D.Rutkowski, L.Otrębski, żk Ł.Rybski; asysty: K.Roszyn, M.Zieliński )

OPONEO.PL - KASA CHORYCH  6:9

(B.Karpiński, M.Lewandowski po 2, K.Danek, B.Malczewski, 2xżk (czk) K.Topoliński; asysty: B.Malczewski 2, M.Lewandowski, B.Karpiński, K.Topoliński, B.Kozioł - F.Ochapski, J.Wojciechowski, T.Piotrowski po 2, J.Kłopocki, Ł.Sokołowski, M.Ziemniarski, żk J.Kłopocki, T.Piotrowski, R.Różalski ; asysty: T.Piotrowski, K.Soszyński po 2, J.Wojciechowski )

JAMESON - MARTECH  8:10

(D.Poliwka 3, S.Cierzniak 2, D.Ortman, D.Papis, B.Spica; asysty: B.Fusiek, B.Spica, D.Poliwka - M.Szulc 4, Ł.Lutowski 3, D.Wasiak, P.Kucharski, 1-samobójcza; asysty: M.Szulc 2, A.Galant, Ł.Lutowski )

A-ENTRY - WOJSKOWE ZAKŁADY LOTNICZE 2  8:9

(M.Kelm, M.Król, P.Szypkowski po 2, J.Husak, B.Jóźwiak; asysty: M.Kelm 3, W.Murawski 2, M.Król, K.Marczewski - P.Pluciński 3, Dawid Duma 2, T.Węgiel, M.Krug, A.Kmiećkowiak, P.Kozłowski, żk P.Głowiński, M.Krug; asysty: Dawid Duma 3, T.Wegiel, P.Pluciński po 2, J.Śligowski )

BAJKA - ARRK  8:6

(A.Misiewicz, M.Wolter, K.Chisiński po 2, T.Szmelter, P.Kurz; asysty: K.Chisiński 3, T.Szmelter 2, D.Kikowski, A.Misiewicz - K.Dolata, P.Kaźmierczak, A.Kotopka po 2, żk P.Uciechowski; asysty: B.Poskrop 2, A.Kotopka, P.Uciechowski )

KP GG - INTELIGENTNY DOM BYDGOSZCZ  15:5

(K.Lipiński 5, K.Kawka 4, M.Różycki 2, D.Kaźmierczak, M.Baj, M.Dąbrowski, żk K.Lipiński; asysty: O.Rydlewski, M.Różycki po 3, K.Lipiński, K.Kawka po 2, D.Kąźmierczak, M.Baj, K.Ziółkowski, M.Dąbrowski - Ł.Zieliński 2, K.Klimek, M.Garzbal, 1-samobójcza; asysty: D.DuczmalR.Lewicki )

ZAŁOGA G - TS GOTOWSKI  3:10

(D.Haftkowski 2, A.Murawski; asysty: Piotr.Jaszkowski 2, Paweł Jaszkowski - P.Krupa 4, M.Leśny, Ł.Leśny po 2, D.Andruszczak, S.Wasilewski; asysty: P.Krupa, M.Walczak, S.Gołuński po 2, S.Wasilewski, Ł.Leśny, J.Jaworski )

CIMAT - POWOLNI I PRZEMILI  11:6

(D.Dobrzyński, K.Gwizdała, Ł.Ossowicki, K.Nawrocki po 2, D.Czeleń, K.Kamiński, Ł.Przyborski; asysty: D.Ruchelkowski 2, D.Czeleń, K.Gwizdała, Ł.Ossowicki, K.Kamiński, Ł.Przyborski, J.Krysiak - M.Matuszak 2, A.Mreka, B.Stępka, M.Mlicki, A.Lewandowski; asysty: A.Mreka, K.Żywna, M.Matuszak, P.Sepski )

TOMEK I PRZYJACIELE - KARTEL  10:5

(S.Płomiński 4, M.Gumuła 3, F.Jagodziński, M.Gapiński, P.Daszkowski; asysty: M.Gumuła 2, D.Betkier, R,Żabiński, S.Płomiński - S.Grzanka, D.Mroczek po 2, M.Derdziński, żk M.Jędrusiak; asysty: M.Derdziński, J.Madeja )

FOR FUN - SŁABI  4:14

(J.Niewadzisz 2, P.Żubka, B.Janecki, żk P.Żubka, M.Chludziński; asysty: P.Żubka 2, B.Janecki, M.Baszak - M.Górecki 6, J.Lewandowski 3, P.Zblewski, P.Grochowicz po 2, E.Swinton, żk J.Lewandowski; asysty: M.Górecki, J.Lewandowski po 3, R.Linke, K.KrężelewskiE.Swinton po 2, Ł.Telega, P.Grochowicz )

FC S&K FORM DECO - ACHTUNG  5:7

(B.Kuligowski 3, M.Stasiak, 1-samobójcza, żk O.Jackowski; asysty: M.Stasiak 2 - W.Żarnowski 3, T.Kończol 2, J.Kozak, B.Kujawa, żk R.Frydrych; asysty: R.Frydrych 2, J.Kozak, T.Kończol, M.Przybytkowski )

Tabelka:

  1. TS GOTOWSKI 2 6   21:8
  2. FGV 2 6   16:3
  3. BAJKA 2 6   25:15
  4. SIŁA OSG 2 6   19:10
  5. KASA CHORYCH 2   6   14:9
  6. ACHTUNG 2 6   13:10
  7. A-ENTRY 2 3   22:9
  8. OPONEO.PL 2 3   19:9
  9. SŁABI 1 3   14:4
  10. JAMESON 2 3   23:15
  11. KP GG 2 3   21:17
  12. TOMEK I PRZYJACIELE 2 3   15:11
  13. CIMAT 2 3   12:9
  14. WOJSKOWE ZAKŁADY LOTNICZE 2 2 3   11:11
  15. MARTECH 2 3   16:17
  16. FC&K FORM DECO 2 3   8:9
  17. ZAŁOGA G 2 3   13:16
  18. INTELIGENTNY DOM BYDGOSZCZ 2 3   11:16
  19. FOR FUN 2   3   13:20
  20. PORT LOTNICZY 2 3   10:21
  21. ARRK 2 0   9:13
  22. BANK POCZTOWY 1 0   6:10
  23. TW LECH 2 0   9:18
  24. POWOLNI I PRZEMILI 2 0   7:17
  25. KARTEL 2 0   10:25
  26. dystrybucja-reklam.pl 2 0   8:24
  27. FC ZJEDNOCZENI 2 0   11:30

LIGA AFTER 35-RAFMONT:

1 BRYGADA LOGISTYCZNA - AKP 1996 SKRZETUSKO   7:4

(W.Czerwiński 3, M.Cichy 2, R.Giedryś, P.Maciejewski ; asysty: S.Łagoda 3, A.Zbiranek, M.Cichy - J.Światowiak 2, S.Uba, A.Serdyński, czk, żk R.Żmijewski ; asysty: M.Krawczyk, J.Światowiak, A.Mięsikowski, R.Żmijewski )

SZKOŁA JAZDY ENGEL - THE REDS   5:10 

(Mich.Sochacki 2, R.Jakubiak, J.Walerych, M.Matuszak ; asysty: Ł.Pinkowski, Mar.Sochacki - D.Budryca i A.Małecki po 3, M.Witkowski i M.Śliz po 2 ; asysty: D.Budryca 4, M.Witkowski i W.Kowalski po 2, A.Małecki )

CAMEL OLD - RFC TEAM   17:2 

(D.Jaszkowski 9, D.Olszewski, S.Bernocchi i P.Sieg po 2, T.Astapko, Ł.Kerl ; asysty: R.Borowicz i Ł.Kerl po 3, S.Bernocchi 2, T.Astapko, R.Mazur, P.Sieg, D.Olszewski - T.Grymuza, M.Sowiński ; asysty: T.Ropelewski, M.Majek )

PHILIPS - PPHU MONTER 1992   11:4 

(K.Gapiński 5, R.Werbski i J.Sieheń po 2, P.czajka, A.Damski ; asysty: P.Kitowski i A.Damski po 2, R.Werbski, J.Sieheń, K.Gapiński, P.Czajka - A.Lipiński 2, J.Nowicki, M.Lipiński ; asysty: R.Zbylut, M.Ociepko, J.Nowicki )

CHAOS - GOTCHA   7:5 

(J.Piekarz 4, G.Szulc, D.Kacperski, R.Zamojda ; asysty: G.Szulc 2, J.Piekarz, M.Tomaszewski, M.Burda - G.Zahora 2, S.Chrapek, J.Borzeszkowski, M.Gabruś ; asysty: M.Murawski 2, G.Zahora, Ł.Geszke, M.Gabruś )

Tabelka:

  1. CAMEL OLD 2 6   23:5
  2. 1 BRYGADA LOGISTYCZNA 2 6   19:10
  3. CHAOS 2 6   17:8
  4. GOTCHA 2 3   17:10
  5. THE REDS 2 3   14:10
  6. PHILIPS 2 3   17:16
  7. AKP 1996 SKRZETUSKO 2 3   9:11
  8. PPHU MONTER 1992 2 0   7:17
  9. SZKOŁA JAZDY ENGEL 2 0   8:22
  10. RFC TEAM 2 0   5:27

Robert Borowicz

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor