Piłka Nożna 1 maj 2019 | Redaktor

Piłkarki UKS Tęcza Bydgoszcz w kategorii U-10 zagrają na Stadionie Narodowym w finale turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

Bydgoskie piłkarki przeszły eliminacje jak burza. UKS Tęcza w Warszawie reprezentuje woj. kujawsko-pomorskie w dwóch kategoriach wiekowych:

UKS Tęcza - SP Poświętne 10:0

Młodsze piłkarki dotarły do finału i w czwartek (2 maja) zagrają w finale z zespołem KKS Katowice na Stadionie Narodowym. W ćwierćfinale pokonały UKS Unię Opole 4:0, a w półfinale UKS Ząbkovię Ząbki 2:1.

Ich starsze koleżanki o godz. 14:30 będą walczyć o III miejsce z zespołem Sprint Katowice po porażce 2:3 w półfinale z Beniaminkiem Krosno. Wcześniej zaś wygrały w ćwierćfinale z MUKS PS Kostrzyn nad Odrą 1:0.

Ostatecznie w kategorii U-12 zawodniczki UKS Tęcza Bydgoszcz zajęły IV miejsce.