Piłka Nożna 13 maj 2019 | Redaktor

W spotkaniu 18. kolejki I ligi północnej piłkarki KKP Bydgoszcz pokonały na wyjeździe Polonię Środa Wielkopolska 3:1 (0:1).

Wynik meczu otworzyła w 25. minucie piłkarka Polonii Małgorzata Ładniak. W drugiej połowie nastąpiło jednak przebudzenie w ekipie KKP i podopieczne Adama Górala trzykrotnie umieściły piłkę w bramce rywalek. Autorką wszystkich trzech trafień była Natalia Makowska (60. min., 68. min., 87. min.).

KKP: Urbańska – Wierzbowska, Lewandowska, Węglarz (46. min. Smolińska), Andrzejewska – Raczkowska, Vilkofsky, Gugała (46. min. Siwicka), Sobczyk – Stępień (89. min. Zielińska), Makowska.

Rezerwowe (nie zagrały): Borowicz, Puczek.

żółte kartki (KKP): Raczkowska, Makowska, Stępień, Andrzejewska

sędziowała: Kinga Damps (Pomorski ZPN)

Bydgoszczanki prowadzą w tabeli i mają cztery punkty przewagi nad Stomilankami Olsztyn. W najbliższą niedzielę (19 maja) na stadionie przy ul. Słowiańskiej dojdzie do bezpośredniego meczu tych drużyn. Początek o godz. 17.00.

Źródło: KKP Bydgoszcz