Piłka Nożna 3 maj 2019 | Redaktor
Zawisza zaprasza do Serocka

Oby piłkarze Zawiszy mieli w sobotę jak najwięcej możliwości do celebrowania radości po zdobyciu gola/fot. bw

W ramach 23. kolejki klasy okręgowej piłki nożnej Zawisza Bydgoszcz zmierzy się w Serocku z miejscowym Pomorzaninem. Mecz odbędzie się w sobotę (4 maja) o godz. 16.00.

Pomorzanin Serock obecnie zajmuje piąte miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem trzydziestu ośmiu punktów. Gospodarze sobotniego pojedynku wygrali dwanaście spotkań, dwa zremisowali oraz siedmiokrotnie schodzili z boiska pokonani.

W ostatnim meczu ligowym drużyna z Serocka pokonała 4:2 Flisaka Złotoria. Warto dodać, że Pomorzanin ma spore szanse, aby wywalczyć awans do IV ligi, a wszystko to za sprawą bardzo dobrej postawy w rundzie wiosennej.

Zawisza Bydgoszcz stanie przed trudnym zadaniem do wykonania. W rundzie jesiennej podopieczni Jacka Łukomskiego dopiero w ostatnich minutach spotkania zapewnili sobie zwycięstwo po skutecznie wykonanym karnym przez Artura Cielasińskiego. Wcześniej Pomorzanin prowadził 1:0, a do wyrównania doprowadził Adrian Brzeziński.

Teraz można być pewnym, że drużyna z Serocka grając na swoim terenie będzie chciała się zrewanżować.

Zawisza jest liderem w tabeli klasy okręgowej z dużą przewagą nad grupą pościgową. W ostatnim pojedynku rozgromił Unię Wąbrzeźno 7:0.

Źródło: Zawisza Bydgoszcz  

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor