Pogoda w Bydgoszczy 8 sty 06:34 | Redaktor
Będzie padać. Być może aż do soboty [POGODA]

Nad północną połową Europy będzie dominować głęboki i rozległy niż „Bianca” znad morza Norweskiego

Gorącego lata ciąg dalszy [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 03:30

Lato trwa [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 05:41

Nad Polską z zachodu na wschód przemieszczać się będzie zatoka niżowa z układem frontów atmosferycznych, związana z niżem „Bianca”. Pozostały obszar kontynentu będzie pod wpływem wyżów znad południa kontynentu. Za frontem z zachodu napływać zacznie cieplejsze, ale wilgotne powietrze polarne morskie.

Zachmurzenie będzie dziś duże i już od rana przyjdzie do nas z zachodu strefa ciągłych opadów deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie do 6 stopni, ale taka jej wartość może zostać osiągnięta dopiero po przejściu frontu, a więc wieczorem lub w nocy. Wcześniej będzie około 3 – 4 stopnie. Wiatr ma być słaby lub umiarkowany, południowo-zachodni. 

W nocy ze środy na czwartek zachmurzenie duże. Opady deszczu nad ranem będą stopniowo zanikać, ale wrócą po południu i następnej nocy.

W czwartek w dzień zachmurzenie ma być duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna około 7 – 8 stopni. Wiatr będzie nadal słaby lub umiarkowany, południowo-zachodni i południowy.

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.59, a zajdzie o 15.50. Dzień będzie trwał 7 godzin i 50 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor