Pogoda w Bydgoszczy 18 lut 06:43 | Redaktor
Chłodniej, ale tylko trochę [POGODA]

Będziemy znajdować się w obszarze pomiędzy rozległym niżem znad morza Barentsa a klinem wyżu Azorskiego. Z zachodu napływać będzie nieco chłodniejsze powietrze polarne morskie.

Pod samym wierzchołkiem Keywana [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:48

Nadchodzi ocieplenie [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 3 kwi 07:25

Zachmurzenie będzie dziś w Bydgoszczy duże z większymi przejaśnieniami. Mogą wystąpić Przelotne opady deszczu lub nawet krupy śnieżnej, pod wieczór również deszczu ze śniegiem. Na Podhalu rano opady deszczu ze śniegiem lub śniegu. Temperatura maksymalna będzie jednak wciąż dodatnia — około 7 stopni. Wiatr ma być umiarkowany i dość silny, w porywach do 70 km/h, południowo-zachodni i zachodni. 

W nocy z wtorku na środę zachmurzenie będzie umiarkowane i duże, nadal spodziewac się można miejscami przelotnych opadów deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna wyniesie około 3 stopnie. Wiatr słaby i umiarkowany, w pierwszej połowie nocy w porywach do 60 km/h, południowo-zachodni i zachodni, później słabszy. 

Jutro nadal będzie zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Opady deszczu i deszczu ze śniegiem mogą wystąpic przez cały dzień, a zwłaszcza pod wieczór. Temperatura maksymalna wyniesie około 5 stopni. Wiatr wciąż umiarkowany i dość silny, w porywach do 55 km/h, południowo-zachodni i zachodni.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.59, a zajdzie o 17.04. Dzień będzie trwał 10 godzin i 5 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor