Pogoda w Bydgoszczy 10 lip 06:20 | Redaktor
Ciągle pada [POGODA]

Pogodę kształtują aktualnie niże z frontami atmosferycznymi. Jesteśmy w zasięgu niżu znad północnych Niemiec i Pomorza zachodniego, w strefie frontu atmosferycznego. Południowa część Polski znajdzie się w ciepłym wycinku tego niżu, u nas jednak nadal będzie dość chłodno jak na lipiec.

Nadal upalnie, ale możliwe będą burze [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:58

Gorący piątek [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 05:57

Zachmurzenie nadal będzie umiarkowane i duże. Wystąpią przelotne opady deszczu, które po południu mogą być intensywne. Prognozowana wysokość opadu dziś w Bydgoszczy wynosi do 30 mm. Temperatura maksymalna około 24 stopnie. Wiatr umiarkowany, początkowo zachodni, w ciągu dnia zmieniający kierunek na południowy i wschodni. Wieczorem i w nocy, po okresie opadów, ponownie wiatr zachodni, silniejszy i porywisty. 

W nocy zachmurzenie duże, ale raczej bez deszczu. Temperatura minimalna około 13 stopni.

W sobotę, po przejściu frontu chłodnego, zachmurzenie będzie nadal przeważnie duże. Mogą jeszcze wystąpić opady deszczu, ale już słabsze. Będzie to wyjątkowo chłodny dzień. Temperatura maksymalna prognozowana jest na 18 stopni. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni, skręcający na północno-zachodni. 

W niedzielę nadal chłodno, ale spodziewane są przejaśnienia i rozpogodzenia. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.35, a zajdzie o 21.11. Dzień będzie trwał 16 godzin i 36 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor