Pogoda w Bydgoszczy 3 sty 07:22 | Redaktor
Deszcz dziś wieczorem [POGODA]

Europa Północna i częściowo Środkowa znajduje się pod wpływem rozległego niżu „Fabio”. Jego centrum znajduje się nad morzem Norweskim a układ frontów atmosferycznych przechodzi właśnie przez kontynent.

Dziś może zagrzmieć [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:28

Majowe deszcze i burze [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 23 maj 08:36

Na razie znajdujemy się w ciepłym wycinku tego niżu, ale po południu od zachodu zaznaczy się wpływ zatoki niżowej z chłodnym frontem atmosferycznym. Zalegać będzie względnie suche powietrze polarne morskie. Ciśnienie będzie spadać.

Zachmurzenie dziś będzie umiarkowane lub duże, temperatura maksymalna około 4 – 5 stopni. Możliwy słaby deszcz lub mżawka. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo zachodni. 

Późnym wieczorem zacznie padać deszcz, lub deszcz ze śniegiem, a nawet może wystąpić śnieg. Temperatura minimalna nad ranem wyniesie -1 stopień

W sobotę zachmurzenie będzie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu, również deszczu ze śniegiem i śniegu, bedą kontynuowane. Temperatura maksymalna jutro wyniesie około +3 stopnie. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, w porywach do 70 km/h,  zachodni i północno-zachodni. 

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 8.01, a zajdzie o 15.43. Dzień będzie trwał 7 godzin i 42 minuty. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor