Pogoda w Bydgoszczy 13 lis 05:58 | Redaktor
Detlef z Elvisem popsuły nam pogodę [POGODA]

Polska będzie w zasięgu niżu „Detlef”, którego główny ośrodek znad Włoch powędruje nad północny Adriatyk, a wtórny — „Elvis II”, przemieści się nad Bałtyk.

Wciąż chłodno, ale od jutra pogodniej [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 05:56

Chłodna (wyborcza) niedziela [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:54

Dodatkowo przez Polskę będzie przebiegać strefa frontu atmosferycznego, ułożona z północy na południe. Po wschodniej stronie tego frontu, z południa, będzie napływało ciepłe powietrze polarne morskie. My jesteśmy po jego zachodniej stronie i musimy pogodzić się z powietrzem chłodnym.

Zachmurzenie będzie dziś duże lub całkowite. Nadal będzie padał deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie około 10 stopni (we wschodnich województwach Polski może dojść do 17 stopni!). Wiatr słaby, zmienny.

W nocy ze środy na czwartek nadal wystepować będą intensywne opady deszczu. Temperatura minimalna wyniesie około 6 stopni. 

W czwartek nadal zachmurzenie będzie duże, ale z większymi przejaśnieniami, a opady deszczu, przeniosą się do wschodniej połowy kraju. Chłodniej. Temperatura maksymalna około 6 stopni. 

Ocieplenie powinno przyjść do nas pod koniec tygodnia, spodziewamy się wtedy w Bydgoszczy temperatur maksymalnych rzędu 12 – 14 stopni.

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.08, a zajdzie o 15.55. Dzień będzie trwał 8 godzin i 46 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor