Pogoda w Bydgoszczy 19 sie 06:10 | Redaktor
Dziś będzie padać [POGODA]

Niż „Bernd” znajduje się wciąż nad morzem Norweskim i przemieszcza się bardzo wolno. Podobnie jego pofalowany front atmosferyczny, którego zachmurzenie wczoraj obserwowaliśmy.  Od Francji, przez basen morza Śródziemnego, Bałkany i Ukrainę, po zachodnią Rosję rozciąga się obszar wyżów. 

Ciągle pod wpływem niżów [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:01

Deszcze nie chcą nas opuścić [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 1 lip 07:00

Jeszcze wczoraj przed południem znajdowaliśmy się w bardzo ciepłym i wilgotnym, parnym powietrzu pochodzenia zwrotnikowego. Od zachodu, za frontem, już zaczęło napływać chłodniejsze powietrze polarno morskie. Ciśnienie będzie rosło.

Zachmurzenie będzie dziś w Bydgoszczy początkowo umiarkowane, wzrastające do dużego z przelotnymi opadami deszczu i burzami. Prognozowana wysokość opadów w czasie burz do 20 mm. Temperatura maksymalna wyniesie dziś 23 stopnie. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, z kierunków południowych i zachodnich. W czasie burz wiatr w porywach do 80 km/h.

W nocy rozpogodzenia i bez opadów. Temperatura minimalna około 15 stopni.

Do pogody „w kratkę” już się przyzwyczailiśmy, więc nikogo dziwić nie powionno, że jutro ma być raczej pogodnie, z temperaturą maksymalną około 25 stopni. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 5.35, a zajdzie o 20.07. Dzień będzie trwał 14 godzin i 31 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor