Pogoda w Bydgoszczy 28 maj 06:51 | Redaktor
Dziś deszczowo, potem dwa pogodne dni [POGODA]

Nad Europą zachodnią dominuje wyż Steffen z centrum nad morzem Północnym. Z północnego zachodu napłynie nieco chłodniejsza, polarna morska, masa powietrza.

Wciąż chłodno, ale od jutra pogodniej [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 05:56

Chłodna (wyborcza) niedziela [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:54

Zachmurzenie będzie dziś umiarkowane i duże, wystąpią przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 16 stopni. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, miejscami porywisty, z kierunków północnych. 

W nocy nadal zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, opady deszczu, stopniowo zanikające. Temperatura minimalna około 8 stopni.

Jutro zachmurzenie małe lub umiarkowane. Temperatura maksymalna nadal na poziomie 16 -17 stopni. Wiatr przeważnie umiarkowany, porywisty, z kierunków północnych. Sobota podobna będzie do piątku, w niedzielę spodziewany jest deszcz, ale i ocieplenie. Pierwszy raz w tym roku od przyszłego tygodnia temperatury mogą zdecydowanie przekroczyć 20 stopni.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.30, a zajdzie o 21.00. Dzień będzie trwał 16 godzin i 30 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor