Pogoda w Bydgoszczy 15 sie 07:23 | Redaktor
Dziś pogoda świąteczna, ale jutro deszcz [POGODA]

Cztery niże rozłożyły się na północ od nas. „Bernt” w rejonie Islandii, „Yap” na morzu Norweskim, „Andreas” nad południową Skandynawią i „Zorro” nad północną Rosją.

Nadchodzi ocieplenie [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:25

Nad Polską wciąż jeszcze mamy wyż „Beatrix”, ale po południu zacznie już być odczuwalna zatoka niżu „Andreas”. Ciśnienie spada. Z zachodu napływa masa powietrza polarno – morskiego.

Dziś w Bydgoszczy początkowo zachmurzenie będzie małe, później zachmurzenie wzrastać będzie do  umiarkowanego, a nawet dużego, aż do wystąpienia wieczorem miejscami opadów deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie około 22 stopnie. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, z południa.

W nocy z zachodu do centrum Polski będzie przemieszczać się strefa dużego zachmurzenia, miejscami wystąpią opady deszczu. Temperatura minimalna około 14 stopni. 

Jutro pogoda zasadniczo różna od dzisiejszej. Zachmurzenie będzie co najmniej  umiarkowane, a przeważnie duże. Przelotne opady deszczu wystąpią w całej Polsce.  Temperatura maksymalna około 23 stopnie. Wiatr słaby i umiarkowany południowo-zachodni i zachodni. 

W sobotę poprawa pogody.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 5.29, a zajdzie o 20.15. Dzień będzie trwał 14 godzin i 46 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

 

 

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor