Pogoda w Bydgoszczy 5 wrz 06:14 | Redaktor
Front przejdzie w południe [POGODA]

Wyż „Elektra” odsuwa się na wschód, słabnąc jednocześnie. Dziś w ciągu dnia jego centrum znajdzie się już nad Białorusią.

Gorącego lata ciąg dalszy [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 03:30

Lato trwa [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 05:41

Tymczasem za tym wyżem postępuje na wschód niż „Ferdinand”, przesuwając się z nad morza Północnego, przez Skandynawię w kierunku Bałtyku. Prowadzi on dwa fronty chłodne, z których pierwszy przejdzie przez nasz region dziś około południa i może przynieść zachmurzenie oraz opady deszczu.

Temperatura maksymalna dziś w Bydgoszczy wyniesie około 23 stopni, zachmurzenie będzie wzrastać do dużego, a wiatr początkowo południowy, po przejściu frontu zmieni kierunek na zachodni i przybierze na sile. Temperatura po południu spadnie poniżej 20 stopni. 

W nocy temperatura minimalna wyniesie około 10 stopni, jednocześnie rozpogodzi się i to pogodne niebo utrzyma się prawdopodobnie również jutro rano. W ciągu dnia zachmurzenie wzrośnie jutro do dużego, wzrośnie także ciśnienie, gdyż dostaniemy się w strefę wpływu silnego klina wyżu Azorskiego. Będzie chłodniej, temperatura maksymalna wyniesie jutro około 20 stopni.

Następnej nocy temperatura może spaść nawet do 5 stopni.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.05, a zajdzie o 19.28. Dzień będzie trwał 13 godzin i 22 minuty.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor