Pogoda w Bydgoszczy 5 lis 06:54 | Redaktor
Front się rozłożył na wybrzeżu [POGODA]

Europa jest w zasięgu układów niżowych z głównymi ośrodkami w rejonie Zatoki Ryskiej i nad Oceanem Arktycznym, w rejonie Morza Karskiego.

Pochmurno i zimno — taki będzie weekend [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:47

Pogoda zawsze zmienną jest [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 29 maj 07:30

Polska jest w zasięgu niżu znad Zatoki Ryskiej, na północy kraju przebiega stacjonarny, zokludowany front. Z południowego zachodu napływa chłodniejsze powietrze, ale wciąż jest to powietrze polarne morskie, a nie arktyczne.

Dziś w Bydgoszczy, podobnie jak wczoraj, spodziewane jest zachmurzenie umiarkowane i duże, zdarzyć się mogą opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie około 10 stopni. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, okresami porywisty, południowo–zachodni.  

W nocy nastąpi spadek temperatury do około 5 stopni.

Jutro nadal pochmurno — zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Wciąż niewykluczone będą słabe opady deszczu. Temperatura maskymalna wyniesie już tylko około 6 stopni. Wieczorem możliwe rozpogodzenia. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, z kierunków południowych i zachodnich.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.53, a zajdzie o 16.09. Dzień będzie trwał 9 godzin i 15 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

 

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor