Pogoda w Bydgoszczy 2 lis 07:02 | Redaktor
Jesiennie [POGODA]

Dzień Zaduszny będzie prawdziwie jesienny w odróżnieniu od wczorajszego, jeszcze słonecznego dnia Wszystkich Świętych.

Dziś deszczowo, potem dwa pogodne dni [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:51

Wreszcie słońce [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:36

Od zachodu wyż „Oldenburgia” został wyparty przez głęboki ośrodek niżowy „Zed”. Jego pióropusz chmur warstwowych obejmuje już całą Polskę. Z zachodu na wschód przemieszcza się ciepły front atmosferyczny. Z południowego zachodu napływa ciepłe i wilgotne powietrze polarne morskie.

Za zachmurzeniem postępują od zachodu opady, będą one szły przez Polskę w zwartej strefie, o umiarkowanej intensywności. Mogą one ulec rozproszeniu i jesli ta się stanie, będą występowały miejscami. W Bydgoszczy zaczęło padać już około 4.00 j rano. Przejście tej strefy opadowej trwać będzie cały dzień.

Temperatura maksymalna dziś w Bydgoszczy może przekroczyć 10 stopni, ale osiągnięta zostanie w godziniach wieczornych, w ciągu dnia następować będzie stopniowy wzrost temperatury, która o godzinie 6.00 wynosiła +4 stopnie. Wiatr będzie umiarkowany, południowy i południowo–zachodni. 

W nocy z soboty na niedzielę zachmurzenie będzie duże. Temperatura minimalna około 8 stopni, nad ranem przyjdzie kolejna fala deszczu, bardziej intensywnego, który padać będzie przez całą niedzielę. Ten deszcz przyjdzie proawdopodobnie nieco szybciej niż się spodziewaliśmy, jeszcze kilka dni temu, w jednej z prognoz poprzednich, zapowiadaliśmy niedzielę pogodną, a deszcz dopiero w nocy. Temperatura maksymalna jutro wyniesie w Bydgoszczy około 13 stopni.

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 6.48, a zajdzie o 16.14. Dzień będzie trwał 9 godzin i 26 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor