Pogoda w Bydgoszczy 5 mar 06:09 | Redaktor
Jeszcze jeden pogodny dzień [POGODA]

Dziś rano w Bydgoszczy niebo było bezchmurne, temperatura wynosiła -1 stopień. W ciągu dnia będzie dość pogodnie, ale od jutra deszczowo i chłodniej.

Nadal upalnie, ale możliwe będą burze [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:58

Gorący piątek [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 05:57

Polska będzie w zasięgu klina wyżu znad półwyspu Bałkańskiego. Pod koniec dnia, od zachodu, zacznie się nasuwać niż „Elli”, którego centrum znajduje się nad kanałem la Manche. 

Dziś ma być w Bydgoszczy zachmurzenie przeważnie małe lub umiarkowane, okresami może wzrosnąć do dużego. Raczej bez opadów. Temperatura maksymalna wyniesie około 7 stopni. Wiatr będzie słaby z kierunków południowych.

W nocy początkowo pogodnie, nad ranem przewidywany jest wzrost zachmurzenia do dużego. Mrozu już raczej nie będzie, temperatura minimalna około +2 stopni. Siła wiatru wzrośnie do umiarkowanego i zmieni on kierunek na południowo-wschodni. 

Jutro przewidywane jest zachmurzenie na ogół duże z większymi przejaśnieniami oraz z opadami deszczu. Będzie nieco chłodniej. Temperatura maksymalna około 5 stopni. Wiatr umiarkowany lub dość silny, południowo-wschodni, w porywach do 50 km/h.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.23, a zajdzie o 17.35. Dzień będzie trwał 11 godzin i 11 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor