Pogoda w Bydgoszczy 28 sty 06:25 | Redaktor
Lolita przyniosła deszcz [POGODA]

Wtórny niż, który utworzył się nad Danią, w zatoce wielkiego atlantyckiego niżu „Kim”, został nazwany przez niemieckich meteorologów imieniem „Lolita”

Poniedziałkowe rozpogodzenie [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:00

Yulia jest niebezpieczna [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 08:11

Znajdujemy się w ciepłym wycinku tego niżu. Chmury i deszcz, które właśnie obserwujemy, to nic innego jak front ciepły, który przemieszcza się nad nad Polską z zachodu na wschód. Za nim jednak postępuje front chłodny, za którym zacznie napływać chłodniejsza i wilgotniejsza masa powietrza polarnego morskiego. Dziś w południe znajdzie się on na linii Odry.

Dziś ma być zachmurzenie duże z możliwymi niewielkimi przejaśnieniami po południu i wieczorem. Okresami będą występować opady deszczu. Wieczorem możliwe opady deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie około 4 stopnie. Wiatr ma być umiarkowany, okresami dość silny, południowo-zachodni i południowy. 

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Nadal może padać deszcz. Temperatura spadnie do około zera jutro rano.

Jutro pogoda podobna do dzisiejszej, ale padać będzie deszcz ze śniegiem lub śnieg. Temperatura maksymalna wyniesie około 3 stopnie. Wiatr ma być umiarkowany, okresami dość silny, zachodni. 

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.37, a zajdzie o 16.23. Dzień będzie trwał 8 godzin i 46 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

 

 

 

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor