Pogoda w Bydgoszczy 3 lis 07:46 | Redaktor
Mniej deszczu i cieplej [POGODA]

Rozległy niż „Zed” wędruje na wschód przez północną Europę. Polska jest na skraju tego niżu, w strefie pofalowanego frontu atmosferycznego. Napływa cieplejsze i wilgotne powietrze z południa.

Pochmurno i zimno — taki będzie weekend [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:47

Pogoda zawsze zmienną jest [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 29 maj 07:30

Dziś w Bydgoszczy zachmurzenie będzie umiarkowane, okresami duże. Fala deszczu, którą przewidywaliśmy jeszcze wczoraj, naproawdopodobniej przejdzie na północ od Bydgoszczy, choć opady u nas nie są wykluczone. Temperatura maksymalna wyniesie około 13 stopni. Wiatr będzie słaby, południowy.

W nocy zachmurzenie będzie duże z większymi przejaśnieniami. Możliwe opady deszczu, zwłaszcza nad ranem. Temperatura minimalna około 8 stopni. 

W poniedziałek zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, słabnący deszcz. Temperatura maksymalna nadal około 13 stopni. Wiatr zwiększy prędkość do umiarkowanego i będzie skręcać na południowo-zachodni i zachodni.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.50, a zajdzie o 16.12. Dzień będzie trwał 9 godzin i 22 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

 

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor