Pogoda w Bydgoszczy 10 mar 06:12 | Redaktor
Nadchodzi ocieplenie [POGODA]

Będziemy pod wpływem zatoki rozległego układu niżowego z ośrodkami nad morzem Norweskim (Gisela) i morzem Barentsa (Flora). Pod koniec dnia z zachodu nasunie się strefa frontu ciepłego.

Nadal upalnie, ale możliwe będą burze [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:58

Gorący piątek [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 05:57

Dziś w Bydgoszczy przewidywane jest zachmurzenie umiarkowane, wzrastające do dużego. Mogą wystąpić opady deszczu, zwłaszcza wieczorem i w nocy. Temperatura maksymalna wyniesie około 10 stopni. Wiatr ma być słaby lub umiarkowany, po południu wzmagający się do dość silnego i porywistego, południowo-zachodni.

W nocy spodziewane jest zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami wystapią  opady deszczu o natężeniu umiarkowanym. Temperatura minimalna wyniesie około 6 stopni.

Jutro spodziewane jest zachmurzenie duże, z większymi przejaśnieniami, a po południu rozpogodzenia. Temperatura maksymalna około 11 stopni. Wiatr będzie umiarkowany, okresami dość silny, porywisty, zachodni, do 70 km/h.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.11, a zajdzie o 17.44. Dzień będzie trwał 11 godzin i 32 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor