Pogoda w Bydgoszczy 23 sty 06:31 | Redaktor
Nadchodzi okres pochmurny [POGODA]

Dni następne będą raczej szare i pochmurne, z całkowitym zachmurzeniem i możliwym deszczem. Wciąż nie widać jakichkolwiek oznak nadejścia mroźnej zimy.

Poniedziałkowe rozpogodzenie [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:00

Yulia jest niebezpieczna [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 08:11

Dziś rano niebo było pokryte chmurami całkowicie, a temperatura w Bydgoszczy wynosiła -1 stopień. Z powodu wilgotnego i jednocześnie nieco mroźnego powietrza, na szybach samochodów mamy obfity szron.

Znajdujemy się w zasięgu wyżu, którego centrum znad Niemiec przemieszcza się nad Węgry. Nadal napływa powietrze polarne morskie, ciśnienie rośnie, po południu zacznie spadać.

Dziś ma być zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, w czasie których być może ostatni ostatni raz na najbliższych parę dni zobaczymy promienie słońca.  Po południu nastąpi wzrost zachmurzenia do całkowitego. Temperatura maksymalna wyniesie w Bydgoszczy około 2 stopnie. Wiatr ma być słaby, z kierunków zachodnich.

W nocy będzie zachmurzenie duże, mogą wystąpić słabe opady deszczu bądź mżawki. Temperatura minimalna może spaść poniżej zera, do -1 stopnia.

W piątek przewidywane jest zachmurzenie duże, jeśli zdarzą się przejaśnienia to niewielkie. Temperatura maksymalna wyniesie około 3 stopni. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni i zachodni. 

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.44, a zajdzie o 16.14. Dzień będzie trwał 8 godzin i 29 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor