Pogoda w Bydgoszczy 10 wrz 08:18 | Redaktor
Nadchodzi zmiana [POGODA]

fot. ilustracyjna, Pixabay

Niż Hans, przeszedłszy przez Polskę, jest już nad południową Skandynawią, na nas zaś zaczyna oddziaływać wyż znad Ukrainy. Dziś nastąpi zmiana pogody po południu, spodziewane jest rozpogodzenie. 

Dziś jeszcze trochę deszczu [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:29

Zimno i deszczowo [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:45

Rano w Bydgoszczy będzie jeszcze zachmurzenie całkowite i może padać deszcz, zmiana przyjdzie około 17.00. Zachmurzenie zmaleje do małego, powinno ukazać się słońce. Przez cały dzień będzie wiał wiatr południowy, skręcający na południowo-zachodni, umiarkowany, z szybkością około 30 km na godzinę, a w porywach do 60 km na godzinę. Będzie nadal chłodno, temperatura maksymalna przewidywana jest na poziomie około 18 stopni. 

Jutro już bez deszczu. Nastąpi szybki wzrost ciśnienia. Początkowo będzie bezchmurnie lub zachmurzenie małe, w ciągu dnia wzrost zachmurzenia do umiarkowanego. Temperatura maksymalna około 20 stopni, wiatr znacznie słabszy, nadal południowo-zachodni.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.14, a zajdzie o 19.16. Dzień będzie trwał 13 godzin i 2 minuty.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor