Pogoda w Bydgoszczy 29 paź 06:13 | Redaktor
Ochłodzenie stało się faktem [POGODA]

Sytuacja jest o tyle nietypowa, ze wyż mamy tam, gdzie zwykle są niże, czyli nad wyspami Brytyjskimi i morzem Północnym.

Dziś deszczowo, potem dwa pogodne dni [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:51

Wreszcie słońce [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:36

My jesteśmy pod wpływem płytkiej zatoki, z kolejnym chłodnym frontem atmosferycznym, związanej z niżem z rejonu zatoki Fińskiej. Chłodny front przemieszcza się z północy na południe kraju. Napływa coraz chłodniejsze powietrze arktyczne.

Zachmurzenie będzie dziś w Bydgoszczy początkowo umiarkowane lub duże, z większymi przejaśnieniami, później możliwe są rozpogodzenia. Mogą wystąpić przelotne opady deszczu. Będzie zimno. Temperatura maksymalna wyniesie około 7 stopni. Wiatr będzie umiarkowany, porywisty, północno-zachodni i północny.

W nocy temperatura może spaść do około zera. 

Jutro przewidywane jest zachmurzenie umiarkowane, rano nie jest wykluczona mgła ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura maksymalna nieco wyższa, w związku z rozpogodzeniami, około 8 do 9 stopni. Wiatr słaby, z kierunków zmieniających się.

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 6.40, a zajdzie o 16.22. Dzień będzie trwał 9 godzin i 41 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

 

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor