Pogoda w Bydgoszczy 1 lis 06:24 | Redaktor
Ocieplenie, ale z chmurami i deszczem [POGODA]

Dziś o 5tej rano stacja meteorologiczna w Bydgoszczy podawała temperaturę minus 2,5 stopnia, a komunikat METAR Bydgoskiego lotniska — minus 4 stopnie.

Spodziewane rozpogodzenie [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:06

Pogoda na poniedziałek [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:00

Była to jednak ostatnia tak zimna noc w tym cyklu, dlatego że wyż „Oldenburgia” odsunął się już nad wschodnią Ukrainę i wkrótce nadchodzący niż „Zed” znad Atlantyku i jego ciepły front spowoduje napływ cieplejszego powietrza z południa. Pierwszą tego oznaką będzie zmiana kierunku wiatru na południowy, która nastąpi już dziś po południu.

Dziś jeszcze będzie w Bydgoszczy pogodnie, z zachmurzeniem małym i temperaturą maksymalną około plus 7 stopni.  Wieczorem i w nocy zacznie się chmurzyć. Temperatura minimalna w nocy nie powinna już spać poniżej plus trzech stopni, nad ranem będzie około plus 5 a jutro w ciągu dnia 12 stopni.

W nocy może zacząć padać słaby deszcz. Nie jest on wykluczony również jutro w ciągu dnia, zwłaszcza po południu. Niedziela z kolei przewidywana jest z rozpogodzeniami i temperaturą maksymalną nawet do 15 stopni, a w nocy z niedzieli na poniedziałek, kiedy głęboka zatoka wspomnianego niżu wedrze się już nad Bałtyk, spodziewany jest deszcz bardzo intensywny, po którym nastąpi kolejne ochłodzenie.

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 6.46, a zajdzie o 16.16. Dzień będzie trwał 9 godzin i 30 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego
 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor