Pogoda w Bydgoszczy 28 mar 08:26 | Redaktor
Ostatni ciepły dzień [POGODA]

Wczoraj w Bydgoszczy o godzinie 14.00 było 15,4 stopnia, Dziś spodziewana jest temperatura maksymalna tego samego rzędu. od jutra jednak będzie znacznie chłodniej.

W centrum Juliane [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 04:08

Od piątku wracają deszcze [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:47

Dzisiaj obszar Polski znajdować się będzie w obszarze przejściowym między wyżem „Jürgen” na wschodzie, a rozbudowującym się na wschód wyżem „Keywan” znad północnego Atlantyku. Pomiędzy nimi znajduje się zatoka niżu „Mareike” znad półwyspu Skandynawskiego. Istnieje też niż rozległy ale płytki niż śródziemnomorski „Liebgard”. Te cztery ośrodki tworzą układ tak zwanego siodła barycznego, który charakteryzuje się bardzo słabym wiatrem ze zmiennych kierunków. Jeszcze dzisiaj towarzyszyć nam będzie małe lub umiarkowane zachmurzenie, bez opadów. Temperatura, jak już wspomniano, będzie podobna do wczorajszej.

Jutro i w najbliższych dniach nastąpi zdecydowana zmiana typu pogody. Przyjdzie duże zachmurzenie, silny północny wiatrem i temperatury od 3 do 6 stopni. Noc z niedzieli na poniedziałek znów przebiegać będzie ze spadkami temperatury poniżej zera.

Również w pierwszych dniach kwietnia napływać będzie mroźne arktyczne powietrze, nocą temperatura spadać będzie poniżej zera.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 5.28, a zajdzie o 18.16. Dzień będzie trwał 12 godzin i 48 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor