Pogoda w Bydgoszczy 4 lut 06:58 | Redaktor
Petra nad Rumunią, a Frank nad Atlantykiem [POGODA]

Polska znajduje się pod wpływem niżu „Petra” znad Rumunii oraz jego zatoki „Ottilia”, która znajduje się nad Niemcami. Nadal napływa wilgotne powietrze polarne morskie. Dziś czeka nas nieznaczne ochłodzenie, ale od czwartku znów nastąpi wzrost temperatury.

Przebudowa układu [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:45

Dziś jeszcze trochę deszczu [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:29

Zachmurzenie będzie dziś w Bydgoszczy całkowite lub duże, jednak z możliwymi  przejaśnieniami, które nastąpią przede wszystkim przed południem. Po południu wystąpią opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 5 stopni, ale w nocy spadnie do około zera. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, porywisty, z kierunków północnych i zachodnich. 

Jutro spodziewany jest znaczny wzrost ciśnienia i będzie pogodniej — zachmurzenie ma być umiarkowane, może jednak wzrastać do dużego, opady nie są jutro wykluczone, ale mało prawdopodobne. Temperatura maksymalna wyniesie około 3 stopnie. Wiatr umiarkowany, porywisty, z kierunków północnych i zachodnich.

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.26, a zajdzie o 16.37. Dzień będzie trwał 9 godzin i 10 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor