Pogoda w Bydgoszczy 30 gru 06:51 | Redaktor
Po ochłodzeniu cieplejszy dzień [POGODA]

Początkowo Polska będzie pod wpływem wyżu z centrum nad południem kraju, jednak powoli od północy nasuwać się będzie zatoka związana z niżem znad północnej Europy wraz ze strefą ciepłego frontu atmosferycznego. Za frontem, z północnego zachodu, napływać zacznie ciepłe powietrze polarne morskie, stopniowo wypierając chłodne powietrze pochodzenia arktycznego.

Ciągle pada [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:20

Lipcowy chłód trwa [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:54

Ciśnienie dość szybko spada. Prognozuje się miejscami wystąpienie słabych opadów marznącego deszczu oraz mżawki powodujących gołoledź. Wydane zostało ostrzeżenie, które dotyczy powiatów sąsiadujących z Bydgoszczą. Zagrożone są aleksandrowski, brodnicki, golubsko-dobrzyński, inowrocławski, lipnowski, mogileński, radziejowski, rypiński, Toruń, toruński, wąbrzeski, Włocławek, włocławski i żniński.

Zachmurzenie będzie dziś duże z większymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Mozliwy słaby deszcz lub mżawka, zwłaszcza po południu lub wieczorem. Temperatura maksymalna wyniesie w Bydgoszczy około +5 stopni. Wiatr umiarkowany i okresami porywisty, południowo-zachodni. 

W nocy początkowo zachmurzenie będzie małe i umiarkowane, jedynie na południowym wschodzie i południu duże. Później przewidywany jest wzrost zachmurzenia do dużego, aż do wystąpienia słabych opadów deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna około 0 lub nieco powyżej. Wiatr będzie umiarkowany lub dość silny, zachodni.

W ostatni dzień roku zachmurzenie ma być duże z większymi przejaśnieniami, mogą wystąpić przelotne opady deszczu ze śniegiem lub deszczu. Temperatura maksymalna do +6 stopni.

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 8.01, a zajdzie o 15.39. Dzień będzie trwał 7 godzin i 37 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor