Pogoda w Bydgoszczy 18 maj 07:06 | Redaktor
Pochmurny poniedziałek [POGODA]

Znajdujemy się pod wpływem wyżu Azorskiego, z północy ku centrum przemieszcza się strefa pofalowanego frontu atmosferycznego. Za frontem napływa chłodniejsze powietrze polarne morskie.

Wreszcie słońce [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:36

Steffen się rozbudował [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:17

Zachmurzenie będzie początkowo umiarkowane, wzrastające do dużego. Podobnie jak wczoraj mogą wystąpić przelotne opady deszczu, zwłaszcza po południu. Temperatura rano wynosiła w Bydgoszczy 12 stopni i w ciągu całej doby (i również następnej) niewiele się zmieni. Wiatr będzie umiarkowany, okresami porywisty, w porywach do 55 km/h, zachodni.  

W nocy zachmurzenie nadal umiarkowane i duże, przelotne opady deszczu.  

Jutro pogoda podobna do dzisiejszej, dopiero pod koniec dnia i w nocy możliwe rozpogodzenia i spadek temperatury do około 5 stopni. Przed rozpogodzeniem temperatura będzie stała — około 12 – 13 stopni. Zachmurzenie będzie umiarkowane lub duże. Możliwe przelotne opady deszczu. Wiatr cały czas umiarkowany i porywisty, zachodni i północno-zachodni.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.42, a zajdzie o 20.46. Dzień będzie trwał 16 godzin i 3 minuty. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor