Pogoda w Bydgoszczy 31 gru 07:47 | Redaktor
Ciepło przed północą [POGODA 7:45]

Wieczorem będzie padać, ale deszcz powinien ustać przed północą.

Jeszcze zimniej [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:04

Nadchodzi kolejny front chłodny [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 22 paź 05:58
 
Nocny deszcz przestał już padać, wieje w tej chwili dość silny zachodni wiatr, który w ciągu dnia będzie słabnąć, ale dziś nie będzie tak ciepło jak się spodziewaliśmy jeszcze wczoraj. Temperatura wzrosła w nocy po przejściu frontu ciepłego, do ponad + 4 stopni Celsjusza, ale już spadła. O godz. 7.00 w Bydgoszczy było +3,3 stopnia. I taka mniej więcej temperatura utrzyma się przez cały dzień. Jest szansa, że w ciągu dnia zza chmur wyjrzy słońce. 
 
Prawdziwe pogodowe cuda i dziwy zdarzą się natomiast w sylwestrową noc. Temperatura wzrośnie do 8 a może nawet 10 stopni powyżej zera. Wieczorem będzie padać, ale deszcz powinien ustać przed północą. Ci, którzy lubią sztuczne ognie, będą więc mogli bawić się nimi spokojnie, w ciepłym, łagodnym powietrzu noworocznej nocy.
 
Ciśnienie o godz. 7.00 wynosiło 754 mm słupka rtęci (1005 hPa) i będzie rosnąć do popołudnia, a następnie zacznie spadać. Wiatr w dzień słaby, zachodni, wieczorem i w nocy skręcający na południowy, a następnie południowo-zachodni, nieco silniejszy. W Nowy Rok wiać będzie juz dość mocno, ale cały czas bedzie ciepło. 
 
Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest w oparciu o modle numeryczne i mapy meteorologiczne Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor