Pogoda w Bydgoszczy 25 maj 06:56 | Redaktor
Poniedziałek będzie deszczowy. Od jutra poprawa pogody [POGODA]

Pozostaje w zasięgu wypełniających się układów niskiego ciśnienia znad południowej Skandynawii, natomiast od niży atlantyckich oddziela na wyż Steffen, którego centrum znajduje się nad wyspami Brytyjskimi

Wciąż chłodno, ale od jutra pogodniej [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 05:56

Chłodna (wyborcza) niedziela [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:54

W Bydgoszczy przewidywane jest dziś zachmurzenie duże, z większymi przejaśnieniami. Wystąpią przelotne opady deszczu, po południu miejscami burze. W czasie burz deszcz może być intensywny. Temperatura maksymalna wyniesie około 16 stopni. Wiatr będzie słaby, północno – zachodni i północny, w czasie burz jednak w porywach moze osiągać do 70 km/h.

Na jutro spodziewana jest zmiana typu pogody. Wiąże się ona ona z napływem suchego powietrza, ale z północy, nie należy więc spodziewać się radykalnego ocieplenia. Ze względu na nasłonecznienie, temperatury będą jednak nieco wyższe niż dotąd. Jutro rano będzie jeszcze pochmurno, po południu jednak rozpogodzi się do niemal bezchmurnego nieba, a temperatura wzrośnie do około 18 stopni. Deszcz, jeśli będzie padał, to jedynie w pierwszej części dnia. Natomiast w środę i czwartek już raczej bez deszczu, z temperaturami maksymalnymi około 20 stopni. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.33, a zajdzie o 20.56. Dzień będzie trwał 16 godzin i 22 minuty. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor