Pogoda w Bydgoszczy 25 cze 06:05 | Redaktor
Powrót deszczy i burz [POGODA]

Wyż Utz przesunął się nieco na wschód, a my dostajemy się pod wpływ płytkiego niżu Rosemarie znad Niemiec. Jesteśmy też w strefie frontu atmosferycznego.

Wciąż chłodno, ale od jutra pogodniej [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 05:56

Chłodna (wyborcza) niedziela [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:54

Nad nasz region napływać będzie ciepłe powietrze polarne morskie, jest ono wilgotne, co będzie powodować występowanie zjawisk konwekcyjnych i burz. 

W Bydgoszczy będzie dziś zachmurzenie umiarkowane, po południu mogą się zdarzyć przelotne opady deszczu i burze, niewykluczone opady gradu. W czasie burz deszcze mogą być intensywne, prognozowana suma do 25 mm, lokalnie do 30 mm. Temperatura maksymalna około 25 stopni. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni. W czasie burz wiatr w porywach do 75 km/h.

W nocy temperatura minimalna około 17 stopni, burze i opady powinny zaniknąć.

W piątek spadek ciśnienia, poza tym pogoda bardzo podobna będzie do dzisiejszej, zachmurzenie umiarkowane i duże, miejscami przelotne opady deszczu, po południu także burze, bardziej prawdopodobne niż w czwartek, lokalnie z gradem. W czasie burz wiatr w porywach do 80 km/h.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.22, a zajdzie o 21.18. Dzień będzie trwał 16 godzin i 56 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor