Pogoda w Bydgoszczy 14 lis 06:16 | Redaktor
Przestało padać [POGODA]

Z centrum Polski na wschód powoli przemieści się pofalowany front atmosferyczny, a wraz z nim strefa opadów. Nie zmieni to jednak u nas temperatury, już od kilku dni bowiem Bydgoszcz jest po zachodniej, chłodnej stronie tego frontu

Wciąż chłodno, ale od jutra pogodniej [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 05:56

Chłodna (wyborcza) niedziela [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:54

Po intensywnym nocnym deszczu są dziś szanse na przejaśnienia i rozpogodzenia, zwłaszcza w drugiej części dnia. Zachmurzenie ma być w Bydgoszczy umiarkowane, prawie na pewno wyjrzy słońce. Początkowo mogą się zdarzyć mgły, ograniczające widzialność do 100 m. Temperatura maksymalna wyniesie około 7 stopni. Nawet jeśli świecić będzie słońce, to jest ono już tak nisko nad horyzontem, że temperatury nie podniesie. 

W nocy z czwartku na piątek zachmurzenie będzie duże z większymi przejaśnieniami, a także z rozpogodzeniami, podczas których temperatura może spaść do zera.

Jutro nadal zachmurzenie umiarkowane i duże, przejaśnień i rozpogodzeń będzie mniej niż dziś. Zwłaszcza po południu zachmurzenie wzrośnie do całkowitego i pojawić się może mgła, która utrzyma się całą następną noc. Zmieni się jednak kierunek napływu powietrza na wschodni. Temperatura maksymalna jutro jeszcze wyniesie około 8 stopni, ale już w sobotę napłynie powietrze cieplejsze i temperatury przekroczą 10 stopni. Wiatr będzie umiarkowany, okresami dość silny, południowo-wschodni i wschodni. 

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.10, a zajdzie o 15.54. Dzień będzie trwał 8 godzin i 43 minuty.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor