Pogoda w Bydgoszczy 8 kwi 07:03 | Redaktor
Wiosny ciąg dalszy [POGODA]

Będziemy nadal w ciepłym powietrzu polarnym morskim.

Pogoda zawsze zmienną jest [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:30

Dziś deszczowo, potem dwa pogodne dni [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:51

Nad Polską rozpościera się wyż „Loris”. Łączy się on nad Ukrainą siodłem z wyżem „Keywan”, który oddalił się już w rejon środkowej Rosji i Kazachstanu. Północna, wschodnia i częściowo zachodnia Europa jest tymczasem pod wpływem niżów z frontami atmosferycznymi. 

Dziś w Bydgoszczy nadal ma być bezchmurnie lub zachmurzenie małe, po południu może wzrosnąć do umiarkowanego. Temperatura maksymalna wyniesie około 19 stopni (wczoraj było 22,5 stopnia, a więc więcej niż to wynikało z prognozy). Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, z kierunków południowych. 

W nocy przewidywany jest stopniowy wzrost zachmurzenia. Temperatura minimalna wyniesie około +2 stopnie.

W czwartek zachmurzenie będzie już umiarkowane lub duże. Mogą wystąpić słabe, krótkotrwałe, przelotne opady deszczu. Będzie też nieco chłodniej. Temperatura maksymalna wyniesie około 17 stopni. Wiatr początkowo słaby i umiarkowany, później umiarkowany, porywisty, miejscami w porywach do 55 km/h, z kierunków zachodnich.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.04, a zajdzie o 19.34. Dzień będzie trwał 13 godzin i 30 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor