Pogoda w Bydgoszczy 29 mar 08:42 | Redaktor
Zimno juz przyszło. I może padać [POGODA]

Temperatura spadła w Bydgoszczy do 5 stopni, a wiatr będzie dziś tak silny, że tak zwana tempeartura odczuwalna może ukształtować sie poziomie nawet -5 stopni.

W centrum Juliane [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 04:08

Od piątku wracają deszcze [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:47

Przez Polskę, z północy na południe, przemieści się płytka zatoka niżowa z chłodnym frontem atmosferycznym. Po jego przejściu dostaniemy pod wpływ wyżu „Keywan” znad północnego Atlantyku. Za frontem napłynie chłodne powietrze arktyczne.

Dziś w Bydgoszczy ma być zachmurzenie duże, z możliwymi przejaśnieniami, wieczorem możliwe rozpogodzenia. Wystąpią przelotne opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna około 5 stopni. Wiatr będzie dość silny, w porywach do 65 km/h, z kierunków północnych. 

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, temperatura minimalna około -3 stopnie, może wystąpić oblodzenie mokrych nawierzchni dróg i chodników.

W poniedziałek nadal zachmurzenie będzie duże, z większymi przejaśnieniami, wieczorem z rozpogodzeniami. Temperatura maksymalna około 5 stopni. Wiatr znacznie słabszy niż dziś, z kierunków północnych. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.26, a zajdzie o 19.18. Dzień będzie trwał 12 godzin i 52 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor