POLICJA 997 25 kwi 2019 | Redaktor
Ćwiczenia ratownicze na A1. Będą utrudnienia

Mapka objazdu, źródło: KMP we Włocławku

Kierowcy podróżujący autostradą A1 na odcinku pomiędzy węzłem Włocławek Północ a węzłem Ciechocinek dzisiaj (25 kwietnia) muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Od 8.00 do około 15.00 będą odbywać się ćwiczenia z zakresu działań ratowniczych dla tej autostrady.

O 8.00 zamknięta została jezdnia autostrady A1 w kierunku Gdańska pomiędzy węzłami Włocławek Północ – Ciechocinek. Trasa objazdu przebiega od węzła Włocławek Północ drogą wojewódzką W-252, następnie DK-91 do skrzyżowania z DW-266, gdzie następuje powrót na autostradę węzłem Ciechocinek. W newralgicznych miejscach ruchem kierują policjanci ruchu drogowego. Droga w kierunku Gdańska ma zostać ponownie otwarta ok. 15.00.

Utrudnienia napotkają też  podróżni jadący w stronę Łodzi pomiędzy węzłem Ciechocinek a węzłem Włocławek Północ. W godzinach 11.00-13.00 prowadzone będą ćwiczenia ratownicze w rejonie MOP Kałęczynek. Ruch pojazdów poprowadzony będzie przez jezdnię MOP Kałęczynek (obszar na MOP-ie będzie oznakowany celem wskazania przejazdu).

Źródło: KMP we Włocławku

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor