POLICJA 997 5 cze 2019 | Redaktor
Grudziądzcy policjanci proszą o pomoc w identyfikacji

fot. Policja

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu zwracają się do mieszkańców Grudziądza oraz innych osób z prośbą o przekazywanie wszelkich informacji mogących przyczynić się do ustalenia personaliów kobiety, której ciało znaleziono 18 kwietnia 2019 roku.

18 kwietnia w rowie melioracyjnym przy ul. Polnej w Grudziądzu ujawniono zwłoki nieznanej kobiety. Policjanci z komendy w Grudziądzu prowadzą czynności identyfikacyjne, które dotąd nie doprowadziły do ustalenia personaliów zmarłej. Funkcjonariusze w tej sprawie proszą o pomoc osoby, które mogą przekazać jakiekolwiek informacje mogące pomóc ją zidentyfikować.

Rysopis: wiek około 60 lat, wzrost 165 cm, włosy ciemne krótkie.

Ubiór: bluzka z krótkim rękawem ciemna w czerwone kwiaty. Kobieta na palcu miała pierścionek z białym oczkiem. 

Policjanci zwracają się do mieszkańców Grudziądza z prośbą o przeanalizowanie, czy w sąsiedztwie nie zabrakło w ostatnim czasie samotnie mieszkającej osoby. Funkcjonariusze proszą również o zwrócenie uwagi na prezentowane na zdjęciach bluzkę oraz pierścionek.

W przypadku posiadania jakichkolwiek informacji mogących przyczynić się do identyfikacji zwłok policjanci proszą o kontakt. Informację można przekazać, kontaktując się z Zespołem do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób grudziądzkiej komendy pod numerem telefonu 56 4513351 w godz. od 7.00 do 15.00 od poniedziałku do piątku oraz całodobowo z dyżurnym jednostki – tel. 56 4513221 lub 222.

 

Źródło: Policja, oprac. red.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor