POLICJA 997 9 sty 2019 | Redaktor
Marihuana i naboje w mieszkaniu na Wyżynach

fot. KWP w Bydgoszczy

Bydgoszczanin odpowie za posiadanie narkotyków oraz nielegalne posiadanie amunicji. Na jego trop wpadli kryminalni z wydziału narkotykowego bydgoskiej komendy.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że jeden z mieszkańców osiedla Wyżyny może uprawiać w mieszkaniu konopie indyjskie. 

Wczoraj (8 stycznia) pojechali pod wytypowany adres. Tam po przeszukaniu pomieszczeń zabezpieczyli zielony susz roślinny, szklane lufki z suszem roślinnym, nawozy do uprawy roślin i sprzęt służący do ich uprawy. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że susz roślinny to marihuana.

fot. KWP w Bydgoszczy

Co więcej, w mieszkaniu ujawnili nielegalną amunicję. Zabezpieczyli pięć sztuk naboi. Do sprawy został zatrzymany 44-letni właściciel zabezpieczonych rzeczy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

fot. KWP w Bydgoszczy

Dalej sprawą zajęli się śledczy z bydgoskiego Błonia. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut posiadania narkotyków oraz nielegalnego posiadania amunicji, za co grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

źródło: KWP w Bydgoszczy, oprac. red.

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor