POLICJA 997 4 sie 09:37 | kd
Narkotykowa dealerka z Fordonu w rękach Policji

mat. Policji

Policjanci z Fordonu zatrzymali kobietę podejrzaną o posiadanie znacznych ilości narkotyków. W wynajmowanym mieszkaniu posiadała amfetaminę oraz marihuanę.

Jak informuje Policja - do zatrzymania doszło w piątek przed południem (31.07.2020), wówczas kryminalni z Fordonu ustalili, że jedna z mieszkanek tego osiedla może posiadać narkotyki. Policjanci wytypowali podejrzewaną i jej dokładne miejsce zamieszkania.

Policjanci udali się na miejsce. W wytypowanym mieszkaniu zastali 29-letnią kobietę. W trakcie przeszukania mieszkania w jednym z pokoi znaleziono kilkadziesiąt woreczków z białym proszkiem oraz zielonym suszem roślinnym. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że są to amfetamina oraz marihuana.

- 29-latka została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Śledczy z Fordonu zgromadzony materiał dowodowy przekazali do prokuratury. Tam oskarżyciel przedstawił zatrzymanej zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności - ipoinformował kom. Przemysław Słomski z KWP Bydgoszcz.

 

Inf. KWP Bydgoszcz

kd Autor