POLICJA 997 24 cze 11:33 | Redaktor
Nie unikną kary za narkotyki

fot. KPP w Inowrocławiu

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających odpowie 37-letni mieszkaniec powiatu inowrocławskiego. W pomieszczeniach warsztatowych przechowywał narkotyki.

Kryminalni z Inowrocławia uzyskali informację o osobie, która miała być zamieszana w proceder narkotykowy. (…) Kryminalni 22 czerwca przeszukali pomieszczenia warsztatowe na terenie gminy Janikowo. W szafce ujawnili pudełko z woreczkami białego proszku. Badanie testerem wykazało, że to amfetamina. Policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 270 gram tego narkotyku. Do sprawy został zatrzymany 37-letni mężczyzna, trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia janikowscy policjanci, po skompletowaniu materiału dowodowego, doprowadzili zatrzymanego do oskarżyciela. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.  Policjanci wnioskowali o jego tymczasowe aresztowanie. Prokurator zdecydował, że podejrzany do czasu rozprawy zostanie objęty policyjnym dozorem. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

We wtorek (23 czerwca) policyjne patrole na terenie miasta zasilili funkcjonariusze Oddziału Prewencji z Bydgoszczy (...) Przy ul. Grabskiego patrol zatrzymał 18-letniego mężczyznę, którego zachowanie zwróciło uwagę mundurowych. Przy nim policjanci ujawnili słoiczek z marihuaną. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i również odpowie za posiadanie zabronionych środków.

asp. szt. Izabella Drobniecka

Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Inowrocławiu        

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor