POLICJA 997 13 mar 12:20 | Redaktor
Po nocnej rozróbie trafili do aresztu [ZDJĘCIA]

fot. Policja

Na trzy miesiące do aresztu trafili trzej uczestnicy bójki w centrum Bydgoszczy. Taką decyzję podjął sąd po zapoznaniu się z materiałami sprawy. Dodatkowo jeden z nich usłyszał zarzut nielegalnego posiadania pistoletu oraz amunicji. Za udział w bójce grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Teraz podejrzani za swoje postępowanie będą odpowiadać przed sądem.

Dzisiaj (13 marca) rano kryminalni z bydgoskiej komendy doprowadzili do sądu trzech mężczyzn podejrzanych o udział w bójce. Sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował ich na trzy miesiące.

Przypomnijmy, że wszystko zaczęło się w sobotę około godziny 22:40 na ulicy Magdzińskiego w Bydgoszczy. Wówczas pomiędzy grupą osób doszło do bójki. O tym zdarzeniu zostali powiadomieni bydgoscy policjanci. Na miejsce natychmiast skierowano funkcjonariuszy.

Mundurowi wylegitymowali kilkanaście osób. Zatrzymali trzy osoby, w tym dwóch mężczyzn, którzy zdążyli odjechać z miejsca zdarzenia samochodem. Jeden z nich (40 l.) z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Natomiast 32-letni kierowca auta oraz 36-letni uczestnik zajścia trafili do policyjnego aresztu.

W trakcie prowadzonego śledztwa kryminalni zabezpieczyli pistolet.

Wczoraj (12 marca) cała trójka została doprowadzona do prokuratury. Tam oskarżyciel przedstawił podejrzanym zarzut udziału w bójce. Dodatkowo 32-latek usłyszał zarzut dotyczący nielegalnego posiadania broni palnej oraz amunicji. Za to przestępstwo grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

fot. Policja

Kryminalni z bydgoskiej komendy zapowiadają kolejne zatrzymania. Sprawa ma charakter rozwojowy.   

Źródło: Policja

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor