POLICJA 997 20 sie 12:31 | Redaktor
Pobili nastolatka w centrum handlowym. Czy ktoś rozpoznaje sprawców? [WIZERUNKI]

fot. Policja

Policjanci z komisariatu na bydgoskim Błoniu proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości dwóch sprawców pobicia 16-latka na terenie CH Rondo w Bydgoszczy. Osoby, które rozpoznają mężczyzn widocznych na nagraniu z monitoringu proszone są o kontakt z policją.

Policjanci z Błonia prowadzą postępowanie w sprawie pobicia 16-latka przez dwóch nieznanych mężczyzn. Do zdarzenia doszło 20 lipca 2018 r. około godz. 20.40 na terenie CH Rondo przy ul. Kruszwickiej 1 w Bydgoszczy na wysokości restauracji Mc Donald`s oraz na tarasie centrum.

Jak wynika z ustaleń policjantów, pokrzywdzonego będącego w towarzystwie sześciu dziewczyn zaczepiało dwóch nieustalonych mężczyzn już wcześniej w autobusie linii 58 na trasie od Janowa w kierunku ronda Grunwaldzkiego i centrum miasta około godz. 20.20.

fot. Policja

Osoby, które znają personalia mężczyzn widocznych na poniższym nagraniu oraz zdjęciach, bądź są w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami komisariatu policji Bydgoszcz-Błonie (ul. Broniewskiego 12) lub telefoniczny pod nr tel. 52 588 13 59 albo na numer alarmowy 112.

 

Źródło: Policja

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor