POLICJA 997 27 cze 10:30 | Redaktor
Policjanci poszukują sprawców kradzieży na Szwederowie [AKTUALIZACJA]

fot. Policja

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach i filmie. Wszyscy, którzy je rozpoznają bądź mają informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszoni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funcjonariuszami.

We wtorek (9 lipca) kryminalni z bydgoskiego Szwederowa zatrzymali jednego ze sprawców. 17-latek usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem i odpowie również za kradzież alkoholu. 

 

Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży oraz kradzieży z włamaniem. Zdarzenie miało miejsce 21 maja 2019 roku w godzinach 20.10-23.15 na stacji paliw przy ulicy Kujawskiej. Tam sprawcy ukradli alkohol. Natomiast przy ulicy Konopnickiej włamali się do jednego z lombardów i ukradli znajdujące się na wystawie mienie.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach i filmie. Informację można przekazać osobiście w Komisariacie Policji Bydgoszcz-Szwederowo przy ulicy Toruńskiej 19 lub telefonicznie pod numerem 52-525-53-26, a także całodobowo pod numerami 52-525-52-60 lub 112.

Źródło: Policja

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor