POLICJA 997 17 cze 2018 | Redaktor
Pomogli błyskawicznie. Rodzice podziękowali policjantom

fot. Policja

Dzielnicowi z bydgoskich Wyżyn pomogli szybko dotrzeć do Szpitala im. Jurasza w Bydgoszczy chorej dziewczynce, która pilnie potrzebowała pomocy lekarskiej. Dzięki ich pomocy 4-latka szybko trafiła pod opiekę specjalistów. W piątek (15 czerwca) rodzice dziecka podziękowali policjantom.

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek (11 czerwca) około godziny 17.00 w miejscowości Prądocin. Dzielnicowi z bydgoskich Wyżyn – aspirant Karol Kęska, młodszy aspirant  Adam Boniewicz i młodszy aspirant Tomasz Gołębiewski - pełnili służbę w rejonie gminy Nowa Wieś Wielka kiedy zostali poproszeni, przez zdenerwowanych rodziców dziecka, o pomoc. Okazało się, że ich 4-letnia córka straciła przytomność i ze względu na pogarszający się jej stan muszą pilnie dotrzeć do Szpitala im. Jurasza w Bydgoszczy.

Policjanci natychmiast powiadomili o tej sytuacji swojego dyżurnego, a następnie na sygnałach świetlnych i dźwiękowych bezpiecznie eskortowali małżeństwo wraz z dzieckiem do wspomnianego szpitala. Dzięki temu dziewczynka szybko trafiła pod opiekę lekarzy.

W piątek (15 czerwca ) wzruszeni i wdzięczni za pomoc rodzice wraz z córką przyjechali do komisariatu na Wyżynach, by osobiście podziękować policjantom za okazaną pomoc i szybką reakcję. 

 

fot. Policja

Źródło: Policja

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor