POLICJA 997 22 maj 2018 | Redaktor
Ponad 200 tabletek ekstazy przywiózł z Niemiec. Zabezpieczyli je bydgoscy policjanci

fot. Policja

Zarzuty przemytu transgranicznego ponad 200 tabletek ekstazy oraz posiadania ich znacznej ilości usłyszał 43-latek, który na terenie posesji swojego znajomego ukrył przywiezione z Niemiec narkotyki.

Zatrzymanie 43-latka, który dokonał przemytu transgranicznego zabronionych substancji, to kolejna sprawa prowadzona przez policjantów wydziału narkotykowego bydgoskiej komendy. Działania kryminalnych zaczęły się od ustaleń na temat mężczyzny, który miał przechowywać u swojego znajomego w gminie Sicienko, przywiezione z terenu Niemiec, tabletki ekstazy.

Funkcjonariusze pojechali pod wskazany adres, gdzie zastali podejrzewanego mężczyznę oraz właściciela posesji. Po podaniu powodu wizyty policjanci przystąpili do przeszukania pomieszczeń na terenie posesji. W jednym z nich ujawnili torbę foliową z zawartością ponad 200 nielegalnych tabletek koloru różowego, niebieskiego i zielonego. Mieszkaniec powiatu radzyńskiego przyznał, że należą one do niego. Przeprowadzone wstępne badanie potwierdziło, że są to tabletki ekstazy.

Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał zarzuty przemytu transgranicznego narkotyków oraz posiadania ich znacznej ilości. Może mu za to grozić kara pozbawienia wolności od lat trzech wzwyż.

Źródło: Policja

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor