POLICJA 997 31 lip 2018 | Redaktor

Policja prowadzi poszukiwania zaginionej Aleksandry Przybylskiej (51 lat).

Policjanci z Błonia prowadzą poszukiwania Aleksandry Przybylskiej (51 lat), która w minioną niedzielę (29 lipca) wyszła z domu nie informując nikogo, gdzie się udaje i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej: szczupłej budowy ciała, wzrost ok. 185 cm, kręcone włosy do ramion koloru kasztanowego, oczy niebieskie, znak szczególny – zagięty prawy opuszek ucha.

W dniu zaginięcia ubrana była w czarną sukienkę za kolano, beżowe getry, różowe buty typu baleriny. Kobieta miała ze sobą czarny plecak skóropodobny.

Z informacji uzyskanej od rodziny zaginionej wynika, iż około godz. 14.00 kobieta wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania.

Ktokolwiek zna miejsce pobytu kobiety, bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą, proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie przy ul. Broniewskiego 12 lub telefoniczny pod nr tel. (052) 588-13-59 albo na numer alarmowy policji 112.

Źródło: Policja

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor