POLICJA 997 31 paź 2018 | Redaktor
Potrącił dziewczynkę i uciekł – policjanci z Grudziądza proszą o pomoc

fot. Policja

We wtorek (30 października) na ul. Kalinkowej w Grudziądzu na przejściu dla pieszych samochód potrącił 14–letnią dziewczynkę. Kierowca po zdarzeniu nie zatrzymał się i uciekł. Ranne dziecko trafiło do szpitala. Policjanci apelują o przekazywanie wszelkich informacji mogących pomóc w ustaleniu uciekiniera i okoliczności wypadku.

Do zdarzenia doszło we wtorek (30 października 2018 r.) około godz. 17.00 w Grudziądzu na ul. Kalinkowej na wysokości posesji nr 46-52 osobowe auto potrąciło 14–letnią dziewczynkę. Do zdarzenia doszło na oznaczonym przejściu dla pieszych. Samochód osobowy jechał od strony ul. Bydgoskiej w stronę ul. Brzeźnej. Osoba prowadząca auto po zdarzeniu nie zatrzymała się i uciekła z miejsca wypadku. Ranna dziewczynka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Policjanci zbierają w sprawie materiał dowodowy. Na miejscu wykonano oględziny. Ustalono już pierwszych świadków zdarzenia. Funkcjonariusze zabezpieczają nagrania z monitoringu.

Policjanci z Grudziądza zwracają się z prośbą do mieszkańców o pomoc w ustaleniu uciekiniera. Wszelkie posiadane informacje w tej sprawie można przekazać do osoby prowadzącej sprawę w dni robocze w godz. 7.30 do 15.30 pod numerem telefonu 56 4513 373 lub pod numer alarmowy 112.

Źródło: Policja

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor