POLICJA 997 9 mar 2019 | Redaktor
Skoczył z mostu. Policja ustala jego tożsamość [WIDEO]

fot. Kadr z monitoringu/Policja

Funkcjonariusze ustalają tożsamość mężczyzny, który pod koniec stycznia skoczył z mostu im. Józefa Piłsudskiego w Toruniu. Policja opublikowała wideo.

Policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu dotarli do monitoringów, na których najprawdopodobniej zarejestrowany jest wizerunek tego mężczyzny. Wszystkich, którzy rozpoznają tę osobę, proszą o kontakt.

Do zdarzenia doszło 28 stycznia około 16:30. Z mostu drogowego im. Józefa Piłsudskiego skoczył do nurtu Wisły mężczyzna. Pomimo podjętej akcji ratunkowej nie zdołano go odnaleźć. Do tej pory nie ustalono również jego tożsamości.

Policjanci dotarli do zapisu monitoringu, na którym najprawdopodobniej widoczny jest wizerunek tego mężczyzny. Nagranie zostało zarejestrowane chwilę przed zdarzeniem na przejściu dla pieszych przy placu Mariana Rapackiego. Mężczyzna przechodzi przez przejście od strony Starówki w kierunku ul. Fryderyka Chopina.

Wszyscy, które rozpoznają tę osobę, proszeni są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem  Dochodzeniowo-Śledczym Komisariatu Policji Toruń-Śródmieście przy ul. PCK 2. Numer telefonu (56) 641 24 52 lub 112.

Źródło: Policja

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor