POLICJA 997 3 mar 2019 | Redaktor
Tragedia. Zginęli młodzi bydgoszczanie [ZDJĘCIA]

fot. Policja

Tragiczny bilans wypadku w Pląchotach pod Golubiem Dobrzyniem. W wypadku auta osobowego z ciężarówką na miejscu zginął 24-letni mężczyzna, a drugi, 23-letni zmarł w szpitalu – podaje policja.

Do wypadku doszło w sobotę (2 marca). Około godziny 6.40 na drodze K15 dyżurny golubsko-dobrzyńskiej policji otrzymał zgłoszenie o zderzeniu osobowego volkswagena z samochodem ciężarowym.

- Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 20-letnia kierująca autem osobowym mieszkanka Bydgoszczy, podróżująca z czworgiem pasażerów w stronę Torunia, na prostym odcinku drogi, z nieustalonych przyczyn, zjechała na przeciwległy pas ruchu, a następnie czołowo zderzyła się z nadjeżdżającym ciężarowym Iveco – informują policjanci. W wyniku zderzenia się pojazdów, 24-letni pasażer vw poniósł śmierć na miejscu. Po upływie kilku godzin od wypadku, pomimo udzielonej pomocy medycznej, zmarł w szpitalu drugi pasażer volkswagena, 23-letni  mieszkaniec Bydgoszczy. Do szpitala trafili też pozostali podróżujący samochodem osobowym. Jeszcze jedna osoba była w bardzo ciężkim stanie krytycznym.

Okoliczności i przyczyny tego tragicznego w skutkach wypadku wyjaśni prokuratorskie śledztwo.

Źródło i foto: Policja

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor