POLICJA 997 17 kwi 2019 | Redaktor

W powiecie świeckim doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Policjant zginął w wypadku drogowym w czasie pełnienia służby. Okoliczności zdarzenia są szczegółowo wyjaśniane przez policjantów pod nadzorem prokuratora.

 16 kwietnia na drodze powiatowej nr 1240C około godziny 22.45, w miejscowości Łaszewo z nieustalonych na tę chwilę przyczyn doszło do wypadku drogowego z udziałem funkcjonariuszy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na łuku drogi, pojazd wypadł z jezdni i uderzył w drzewo.

- Niestety, pomimo przeprowadzonej akcji ratunkowej i podjętej reanimacji -policjanta nie udało się uratować. Kierujący radiowozem 34-letni policjant z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia są wyjaśniane przez policjantów pod nadzorem prokuratora - mówi kom.Przemysław Słomski z Zespołu Prasowego KWP w  Bydgoszczy

 Sierż. szt. Adam Łobocki miał 46 lat. Służbę w Policji rozpoczął 1 lutego 1994 roku. Policjant pozostawił żonę i trójką dzieci. Rodzina zmarłego tragicznie funkcjonariusza została objęta opieką psychologa.

 Źródło: KWP w Bydgoszczy

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor