POLICJA 997 7 cze 21:15 | Redaktor
Turniej policyjnych par patrolowych w obiektywie [WIDEO]

fot. Policja

Wojewódzkie eliminacje do XXV Finału Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku” wygrali policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy.

Policjanci rywalizowali w następujących konkurencjach:

test wiedzy zawodowej, sprawdzian technik obezwładniania osób, sprawdzian wyszkolenia strzeleckiego, sprawdzian sprawności fizycznej, udzielanie pierwszej pomocy.

Łącznie w zawodach rywalizowało 40 policjantów, reprezentujących wszystkie komendy miejskie i powiatowe Policji województwa kujawsko-pomorskiego, wyłonionych podczas zawodów rozgrywanych w poszczególnych powiatach. Każda komenda była reprezentowana przez dwóch policjantów oprócz największej – KMP w Bydgoszczy, która wystawiła dwa dwuosobowe zespoły.

Na finał do Słupska pojadą policjanci z komisariatu w Białych Błotach: sierż. Jakub Piotrowski i st. post. Bartosz Michalczak (reprezentanci KMP w Bydgoszczy) oraz funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Chełmnie w składzie: sierż. szt. Rafał Brzozek, st. sierż. Piotr Rosinke.

Zawody odbyły się pod patronatem Wojewody Kujawsko-Pomorskiego Mikołaja Bogdanowicza, który wręczył zwycięskiej drużynie puchar.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor