POLICJA 997 26 cze 15:55 | Redaktor
Zdewastował przystanek na Szubińskiej. Trafi przed sąd

fot. ilustracyjna, Anna Kopeć

Patrol z bydgoskiego Błonia zatrzymał 25-latka podejrzanego o uszkodzenie mienia. Mężczyzna wybił dwie szyby w wiacie autobusowej. Chwilę później wpadł w ręce policjantów.  

W czwartek (25 czerwca) tuż po godzinie 2.00 w nocy dyżurny z bydgoskiego Błonia otrzymał informację o dewastacji przystanku autobusowego na pętli autobusowej przy ulicy Szubińskiej w Bydgoszczy. Na miejsce natychmiast został skierowany patrol. Tam policjanci potwierdzili zgłoszenie.

Na jednym z przystanków zostały zbite dwie szyby. W pobliżu znajdowali się też dwaj świadkowie, którzy wskazali kierunek odejścia sprawcy. Funkcjonariusze pojechali na pobliską stację paliw. Na jej terenie zauważyli opisywanego mężczyznę z zakrwawionymi koszulką i dłonią.

Policjanci wylegitymowali go. 25-latek przyznał się policjantom do dewastacji. Został zatrzymany. Był pijany. Miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu.

Mężczyzna po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz, tytuł - red.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor